Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Uratowali samobójcę

Uratowali samobójcę

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów udało się uratować 33-letniego mieszkańca Warszawy, który wysłał do swojej matki sms-a z informacją, że planuje popełnić samobójstwo. Na szczęście mężczyzna nie zdążył spełnić swojej obietnicy, bo równie błyskawicznie interweniowali bielańscy mundurowi.

 

Oficer dyżurny bielańskiej komendy otrzymał informację od zdenerwowanej matki, że dostała sms-a od syna, z wiadomością, że chce on popełnić samobójstwo. Policjanci zareagowali błyskawicznie. Pod adresy, gdzie mógł przebywać mężczyzna zostały skierowane patrole. Kilkunastu policjantów w tym samym czasie przeszukiwało teren Bielan i okolic Wisły. W poszukiwanie zaangażowani byli mundurowi z prewencji, a wśród nich sierż. szt. Piotr Leszczyński i sierż. Kamila Kapłoniak.


Około 16:00 w pobliżu pętli autobusowej, przy ulicy Gwiaździstej mundurowi zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez matkę. Policjanci zatrzymali 36-latka, a na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu policjantów z kilku wydziałów nie doszło do tragedii. Udało się w porę odnaleźć mężczyznę i przekazać w ręce lekarzy. Sierż. Kamila Kapłoniak już po raz kolejny w ciągu ostatnich kilku miesięcy pomogła osobie, która próbowała targnąć się na własne życie. W tym roku policjantka znalazła się wśród 20 osób "Zwyczajnych - niezwyczajnych" szczególnie zasłużonych dla Bielan.

 

http://www.policja.pl


Komentarze

Podobne informacje

Echa leśne: Włochate grubaski

Echa leśne: Włochate grubaski

2017-04-19 16:51:44

Wiosna to czas pobudki, także tych mniejszych zwierząt. O małych, ale bardzo pożytecznych i pracowitych trzmielach można przeczytać w „Echach Leśnych”.


[VIDEO] Żubry dziczeją powoli

[VIDEO] Żubry dziczeją powoli

2017-04-12 12:03:41

Wypuszczona niedawno na wolność dziesiątka żubrów tworzących stado „Górny San II” w Nadleśnictwie Stuposiany jest monitorowana przy pomocy telemetrii i dość często widywana przez leśników.


Biały symbol młodości i życia

Biały symbol młodości i życia

2017-04-06 12:50:13

Brzoza to powszechnie występujące, nie tylko w lesie drzewo. Od wieków jest ceniono ze względu na swoje liczne właściwości lecznicze.


Obcy w lesie nie jest rzadkością

Obcy w lesie nie jest rzadkością

2017-03-31 17:53:24

Coraz częściej leśnicy odnotowują pojawienie się w lesie obcych gatunków. Kilka dni temu leśniczy z Nadleśnictwa Złotów (RDLP w Pile) znalazł martwego szopa pracza.


Arystokrata na mokradłach

Arystokrata na mokradłach

2017-03-28 08:58:57

Ptak nadziei, szczęścia, budzącej się do życia wiosennej przyrody, ale i nadchodzącej jesieni. Żuraw to jeden z nielicznych ptaków, który uosabia wiele wspaniałych cech.


[VIDEO] Nowatorski projekt ochrony rybołowa

[VIDEO] Nowatorski projekt ochrony rybołowa

2017-03-23 23:17:45

Właśnie rusza czteroletni projekt ochrony rybołowa na wybranych obszarach Natura 2000. Jest to wspólne działanie Lasów Państwowych oraz Komitetu Ochrony Orłów.


[VIDEO] W ptasiej, prywatnej szkole latania. Jak mama motywuje do latania?!

[VIDEO] W ptasiej, prywatnej szkole latania. Jak mama motywuje do latania?!

2017-03-16 12:32:25

Kończy się zima. Wiosna nadciąga dużymi krokami. Przełom tych dwóch pór roku to czas, kiedy pisklęta, ale już takie odchowane, zaczynają naukę latania.


Pracowite bobry w akcji

Pracowite bobry w akcji

2017-03-08 12:31:57

Leśnicy z leśnictwa Wolski Bór, w Nadleśnictwie Kraśnik kilka dni temu zauważyli, że z części lasu zniknęły młode dęby.Okazało się, że w sprawę są zamieszane bobry. To właśnie te gryzonie ścięły prawie 50 młodych, bo zaledwie 25-letnich dębów.


[VIDEO] Spacer z dzikami

[VIDEO] Spacer z dzikami

2017-03-02 10:17:17

O spotkanie z dzikami nie jest szczególnie trudno. Przekonał się o tym leśniczy z Orłowa, które znajduje się na terenie RDLP w Lublinie.


Mniej znany kuzyn kruka

Mniej znany kuzyn kruka

2017-02-16 15:54:26

Gawron nie ma łatwego życia, cały czas pozostaje w cieniu swojego kuzyna – kruka. Szkoda, ponieważ jest to ptak równie ciekawy i sprytny, jak kruk.